PRP terapia pokožky, tváre, krku, dekoltu, rúk

Proces starnutia začína na bunkovej úrovni a to vedie nielen k redukcii kolagénu a zníženiu prirodzenej hydratácie kože, ale aj k stenšeniu pokožky, zníženiu odolnosti voči UV žiareniu a postupnej strate imunitných mechanizmov. Výsledok týchto procesov vedie k tvorbe vrások, pigmentových škvŕn, ovisnutej kože, kruhov pod očami, rednutiu vlasov atď.

PRP terapia (PLATELET RICH PLASMA) je jediná lekársky overená certifikovaná metóda na hĺbkovú revitalizáciu, omladenie a regeneráciu kože bez použitia cudzorodých látok. Vďaka tejto terapii je možné spomaliť starnutie prirodzenou cestou.


V čom spočíva princíp regenerácie?

PRP je ošetrenie, ktoré využíva liečebný potenciál pacientovej vlastnej krvi, stimuluje tvorbu nového tkaniva a prirodzenú tvorbu nových krvných ciev.
PRP využíva bohaté rastové faktory obsiahnuté v krvných doštičkách a využíva regeneratívne a hojivé vlastnosti krvných doštičiek. Tieto majú schopnosť lokálne uvoľňovať rastové faktory, čo sú malé molekuly, ktoré fungujú ako malí poslovia spúšťajúci proces regenerácie pokožky.

Pomocou PRP regenerácie je možné naštartovať proces regenerácie kože priamo na bunkovej úrovni, čo vedie k produkcii nového kolagénu a podpory imunitných procesov v koži. A vďaka obsahu špeciálnej kyseliny hyalurónovej sa pleti vráti jej prirodzená hydratácia a výživa.
Výsledkom tejto procedúry je bezpečný a prirodzený postup pre viditeľné zlepšenie textúry a žiarivosti pokožky, vyhladenie vrások a jemných rysov, vypnutie ovisnutej kože, redukcia pigmentových škvŕn, odstránenie kruhov pod očami, redukcia stôp po akné.


Švajčiarska kvalita

Pri príprave autológnej plazmy bohatej na krvné doštičky používame výrobky švajčiarskej spoločnosti Regen Lab.

Spoločnosť Regen Lab je svetovým lídrom v oblasti produktov pre autológnu regeneračnú medicínu na báze čerstvo pripravenej plazmy bohatej na krvné doštičky (koncentrácia krvných doštičiek) z vlastnej krvi pacienta, ktorá sa používa buď samostatne, alebo v kombinácii s kyselinou hyalurónovou alebo inými čerstvými autológnymi bunkami z tuku alebo kostnej drene pacienta.

Tieto autológne čerstvo pripravené koncentráty sú bezpečnejšie a majú dlhodobejšie účinky ako tradičné produkty bunkovej terapie, urýchľujú hojenie a majú preukázanú účinnosť pri liečbe starnutia, starostlivosti o rany a muskuloskeletálnych patológií.

Od roku 2003 sa spoločnosť Regen Lab SA zaviazala rozvíjať jedinečnú odbornosť v oblasti navrhovania a výroby vysoko kvalitných zdravotníckych pomôcok určených na bunkovú terapiu a na prípravu autológnej plazmy bohatej na krvné doštičky (PRP) z vlastnej krvi pacienta.


 

Ako prebieha PRP terapia?

Lekár pacientovi injekčne odoberie časť krvi a prostredníctvom vhodne zvolenej sady od výrobcu REGEN LAB a centrifúgy pripraví autológnu plazmu bohatú na trombocyty – krvné doštičky. Tá je pripravená k injekčnej aplikácii iba 10 minút po spracovaní. Prirodzenosť produktu je zaručená tým, že je pripravený priamo z vašej krvi. Sú tak minimalizované všetky riziká alebo alergické reakcie.


Ako prebieha PRP terapia?

Aplikácia je možná buď priamo injekčne alebo pomocou mezoterapie.

PROCEDÚRA V JEDNOM KROKU, UZAVRETÝ SYSTÉMČo môžem očakávať od tejto metódy?


Miesta vhodné na ošetrenie


Pred a Po 3 A-PRP® zákrokochPred a Po 3 A-PRP® zákrokochPred a Po 3 A-PRP® zákrokoch2 dni po laserovom zákroku 2 dni po laserovom zákroku + A-PRP®Koľko procedúr?

3 – 6 procedúr, medzi 1. a 2. procedúrou je pauza 4 týždne
jedno až 2 sedenia ročne
1x mesačne


Krátkodobé nežiaduce účinky


Produkty REGEN LAB

ZLATÉ PRP vyživuje + hydratuje
vhodná pre vyššie vekové kategórie

CELLULAR MATRIX ™
A-PRP + kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová musí byť kompatibilná s plazmou, čo je garantované švajčiarskou firmou Regen Lab. To znamená, že ak sa nedodrží patentovaný postup Regen Lab, potom z odobranej krvi sa podá iba plazma, ktorá sa za pár dní bez efektu vstrebe. Dosiahnutie vysokého efektu PRP je garantované patentovaným postupom a kvalitou materiálov Regen Lab.


A-PRP autológna plazma


ČISTÉ PRP - REGEN ARC Plazma bohatá na trombocyty – krvné doštičky


Pred a Po 3 A-PRP® zákrokochČo nie je PRP - PLATELET RICH PLAZMA?

Krvná banka plazma: darcovská zmrazená plazma zbavená krviniek a krvných doštičiek.
Mrazené alebo lyofilizovaná PRP = doštičkový lyzát
Krvné séra a séra z odvodených produktov
Purifikované rastové faktory


Aplikácia PRP pomocou Mezoterapie

Mezoterapia je injekčná metóda, ktorou sa pleti dodávajú výživné látky a súčasne sa pleť hydratuje.


Ako prebieha zákrok?

Pri zákroku sa jemnou ihlou vpravuje do pokožky Zlatá PRP (PRP+kyselina hyalurónová), zmes vitamínov a ďalších aktívnych látok.
Výsledok je viditeľný okamžite. Ďalšie pôsobenie látok je viditeľné v priebehu niekoľkých týždňov.


Cena PRP a mezoterapie:

  1. PRP regenlab Plazmaterapia 180,-€/1 sedenie
  2. PRP regenlab Plazmaterapia 550,-€/3 sedenia / doporučené /

  3. PRP regenlab Plazmaterapia CELLULAR MATRIX ™ 300,-€/1 sedenie
  4. PRP regenlab Plazmaterapia CELLULAR MATRIX ™ 850,-€/3 sedenia / doporučené /

  5. Mezoterapia  HL Hair Regain solution 70,-€/1 sedenie
  6. Mezoterapia  SR Skin Rejuvenating 120,-€/1 sedenie

Konzultácia:

Potrebujem konzultáciu / zákrok